Meniu
Krepšelis

Išskirtinės dovanos! Žiūrėti daugiau...

Apie mus

Žirnio krautuvėlėje viskas tikra ir skanu!

Siekdami surasti ir atrinkti aukščiausios kokybės mėsos ir mėsos gaminių, duonos, pyragų, sausainių, sūrio, medaus ir kitų natūralių bei tikrų produktų Jūsų stalui bendradarbiaujame tik su išskirtiniais mažais ir savo produkciją mylinčiais Lietuvos gamintojais.

Ne viską ko Jums reikia galime rasti Lietuvoje, todėl prekiaujame kruopščiai atrinktais kokybiškais gurmaniškais ir ekologiškais produktais iš Ispanijos, Italijos, Vokietijos, Čekijos ir Jungtinės Karalystės. Daugelį prekių vežamės patys, todėl galite būti tikri, jog apie produktus žinome beveik viską!

Platus sūrio pasirinkimas, įskaitant garsųjį manchegoLa Manšos regiono, chorizo dešra, jamon – tai tik maža dalelytė to, ką rasite mūsų krautuvėlėse. Šaltinio bei mineralinį vandenį, sultis, gazuotus sulčių gėrimus vežamės iš Ispanijos ir Didžiosios Britanijos, todėl drąsiai sakome – išsirinksite!

Dovanų rinkiniai draugams, tėvams ar broliams, verslo partneriams ar kolegoms. Tai - kuo garsėja Žirnio krautuvėlė. Dovanas supakuosime ir pristatysime Jūsų nurodytu adresu.

Žirnio krautuvėlėse apsiperka ypatingi vertinantys kokybę pirkėjai!