Iki Kalėdų lieka vis mažiau laiko. Nepastebėsite, ir jis visai ištirps. Dabar geriausias laikas pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis. Ir ne tik patiems mažiausiems. Dovanos artimiesiems, kolegoms, klientams ir draugams… Visi žinome, kaip gerą dovaną išrinkti sunku.

Norėdami palengvinti Jums šią malonią, bet ne visada paprastą užduotį, Žirnio krautuvėlėje sukūrėme standartinius dovanų rinkinius, kuriuos rasite mūsų >>> elektroninėje parduotuvėje <<<.

Tai dovanų rinkiniai maisto gurmanams, kuriuose rasite tai, kuo didžiuojasi Ispanijos virtuvė – pasaulyje garsius kumpius bei sūrius, itališkus gardumynus – rizoto, makaronus bei prie jų derančius padažus, anglų pasididžiavimą – geriausias arbatas bei kvapų šokoladą ar sausainius.

Nepamiršome ir mažųjų gurmanų – jiems skirti dovanų rinkiniai ne tik saldūs, bet ir sveiki. Mūsų mažieji juose esančius gardumynus jau įvertino ir pamėgo.

Tad kviečiame pasidairyti po mūsų katalogą ir Jūs tikrai išrinksite dovaną, kuri nustebins net ir pačius išrankiausius.

Mūsų kataloge dovanų rinkinių kainos nurodytos su PVM, tačiau be įpakavimo. Jei norėsite įsigyti didesnį dovanų kiekį, galėsime Jums pasiūlyti išskirtines kainas, tiesiog susisiekite su mumis.

Jūsų užsakymų lauksime elektroniniu paštu info@zirniokrautuvele.lt, telefonu 8 650 93503 arba tiesiog galite užsisakyti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Rinkinius galėsite atsiimti vienoje iš mūsų krautuvėlių nemokamai arba jas į namus ar į darbą pristatys kurjeris. 

Mūsų rinkinių kiekis ribotas, tad kviečiame paskubėti, kad niekas neliktų be dovanos.