Dovanos, dovanos, dovanos!

Dovanos tėvams, dovanos vaikams. Dovanos į darbą, dovanos į mokyklą ir dovanos į darželį. Dovanos klientui, dovanos verslo patneriui ir dovanos sau!

Kartais norėtųsi, kad Kalėdų senelis iš tikrųjų egzistuotų…

Senelio klausimu, matyt, negalėsime padėti, tačiau mes žinome, kur gyvena tikrų tikriausi Kalėdų elfai! Tai mūsų šaunios pardavėjos Žirnio krautuvėlėse. Jos padės Jums ne tik išsirinkti, bet ir viską gražiai supakuos.

O rinktis pas mus tikrai yra iš ko! Juk siekdami surasti ir atrinkti aukščiausios kokybės produktus Jūsų stalui bendradarbiaujame tik su išskirtiniais mažais ir savo produkciją mylinčiais Lietuvos gamintojais.

Prekiaujame ir kruopščiai atrinktais kokybiškais gurmaniškais ir ekologiškais produktais iš Ispanijos, Italijos, Vokietijos ir Jungtinės Karalystės.

Geriausias ispaniškas ir itališkas vynas – baltas, raudonas, putojantis. Įvairiausios prie vyno derančios užkandėlės ir užtepėlės. Spalvingiausi makaronai bei prie jų derantys padažai, rizotai, prieskoniai. Arbata, kava, pyragai, saldumynai, imbieriniai gėrimai.

Jei pagalvosite apie dovanas iš anksto, mes jomis pasirūpinsime už Jus! Tad jeigu jau žinote, ką dovanosite, laukiame Jūsų užsakymų el. paštu info@zirniokrautuvele.lt arba telefonu 8(650)93503.

Jei dar svarstote, galbūt Jums apsispręsti padės mūsų kruopščiai sukurti dovanų rinkiniai? Juos jau pakuojame – artimiausiu metu pamatysite ne tik krautuvėlėse, bet ir mūsų tinklapyje.

Dovanų rinkinių kiekis ribotas, tad kviečiame paskubėti, kitaip beliks pasikliauti Kalėdų seneliu.