Puikios naujienos Žirnio krautuvėlė pirkėjams vilniečiams! 

Nuo šiol pamėgtus produktus Vilniaus mieste galite gauti tą pačią dieną greičiau nei per valandą apsipirkdami per Bolt Food LT ar Wolt. Paslauga veikia daugelyje VIlniaus rajonų.

1) Parsisiųskite į savo išmanųjį telefoną Bolt Food LT arba Wolt programėlę.

2) Atsidarykite programėlę ir užsiregistruokite.

3) Susiraskite artimiausią Žirnio krautuvėlę parduotuvių bei kavinių sąraše.

4) Išsirinkite norimus produktus ir patvirtinkite užsakymą, palikite žinutę kurjeriui jeigu pageidaujate bekontakčio pristatymo ar turite kitų komentarų.

5) Kurjeris pristatys produktus per valandą arba dar greičiau.

Per Wolt ir Bolt Food LT galite pirkti ir šviežius bei šaldytus produktus - mūsų garsųjį napoleoną, Nerijaus ledus, lietuvišką kiaulienos nugarinę ar kumpį. Kurjeriai turi termo krepšius ir Jūsų maisto produktai bus pristatyti laikantis griežtų termperatūros reikalavimų.

Tokiu būdu maisto produktus galite užsakyti ne tik sau, tačiau ir savo artimiesiems ar draugams. Pasirinkite asmens, kuriam norite pristatyti maisto prekes, adresą. Komentaruose įrašykite to žmogaus telefono numerį. Kurjeris siuntinį atveš nedelsiant arba Jūsų pasirinktu laiku (jeigu pasirinkote kitą pristatymo laiką). Pasirūpinkite, kad pristatant siuntinį, asmuo būtų nurodytoje vietoje ir atsilieptų į kurjerio skambutį.

Mūsų elektroninė parduotuvė veikia 24/7 kaip ir anksčiau www.zirniokrautuvele.lt. Elektroninėje parduotuvėje pirktas prekes Vilniuje taip pat pristatome labai greitai. Darbo dienomis pirktus produktus stengiamės pristatyti tą pačią arba kitą darbo dieną.